Firma LG Technik powstała w 2000 roku i została stworzona przez specjalistów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i serwisie urządzeń grzewczych. Przez ponad dekadę udało nam się zrealizować dziesiątki kompletnych instalacji grzewczych oraz solarnych.

Dzięki wysokiej jakości oraz bogatemu wzornictwu proponowanych przez nas produktów jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W swojej ofercie posiadamy szeroki  wybór grzejników dekoracyjnych, kanałowych, łazienkowych oraz elektrycznych, grzejniki na podczerwień, jak również kotły gazowe, olejowe, pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.
 
LG Technik to firma stworzona przez ludzi z pasją, która umożliwia nam na wyjątkowe podejście do klienta gwarantujące troskę o jego potrzeby i wymagania.
Aktywnie współpracujemy z architektami, firmami wykonawczymi oraz deweloperami.

 Z przyjemnością dzielimy się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem w doborze materiałów.

Już podczas pierwszego spotkania pragniemy stać się dla Państwa partnerem aby służyć rzetelną pomocą w sposób elastyczny oraz kompleksowy. Zapewniamy dostęp do informacji, materiałów, poradę w doborze asortymentu, jak również wsparcie techniczne.

 
Ocieplamy każde wnętrze.

© Copyright 2022